پنج‌شنبه , سپتامبر 19 2019
Breaking News
Home / پزشکی / دانلود ، تحقیق مبانی آسم

دانلود ، تحقیق مبانی آسم

تحقیق مبانی آسم

تحقیق مبانی آسم

دسته بندیپزشکی
فرمت فایلdocx
حجم فایل17 کیلو بایت
تعداد صفحات5
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

ورزش خوب است. فرزند شما لازم نیست که از بازی و ورزش بپرهیزد ، اما ممکن است شما بخواهید که او قبل از تمرین ، داروی آسم خود را مصرف کند. شنا ممکن است برای کسی که مبتلا به آسم شدیدتر است ورزش راحت تر باشد. دویدن و سایر تمرینات هوازی دشوارتر است زیرا می تواند شما را از طریق دهان نفس بکشد و هوای خنک و خشک درست به سمت مجاری هوایی می رود. این اغلب می تواند باعث حمله جزئی آسم شود. با وجود این ، کودکان معمولاً تا زمانی که پیش درمانی مناسب داشته باشند می توانند هر نوع فعالیت را انجام دهند و انجام دهند. ما به شدت احساس می کنیم اگر شما اغلب به دلیل ابتلا به آسم مجبور به محدود کردن فعالیت فرزند خود باشید ، بنابراین ما به اندازه کافی برای جلوگیری از حملات اقدام نمی کنیم. لطفاً این موضوع را به ما اطلاع دهید.
اگر لازم باشد که فرزند شما داروهای آسم را به مدرسه برود ، ما دستور تهیه پرستار مدرسه را هنگام تهیه آن برای ما پر خواهیم کرد. معمولاً سه هفته بعد از اولین بار ، دوباره از داروی استنشاقی فرزندتان دوباره پرهیز کنید ، تا بتوانید از یک استنشاقی اضافی برای استفاده در مدرسه استفاده کنید.
اگر فرزند شما قسمت های مکرر آسم داشته باشد ، یا نیاز به بستری در اثر حمله آسم دارد ، ما می خواهیم در یک برنامه رسمی مداخله آسم ثبت نام کنید. همه برنامه های مهم بیمه درمانی برنامه های خاص خود را دارند و ما در صورت لزوم به شما کمک می کنیم در این برنامه ها ثبت نام کنید.
ما اطلاعات دیگری در مورد استفاده از استنشاقی در کودکان کوچکتر و بزرگترها داریم.

Check Also

دانلود ، پاورپوینت سیستم عصبی Nervous System

پاورپوینت سیستم عصبی Nervous System دسته بندی پزشکی فرمت فایل pptx حجم فایل 858 کیلو …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *